ECQ-UBAF222M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECQ-UBAF222M
JLCPCB Part #
C3295586
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+110℃ 2.2nF 300V X1、Y2 ±20% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS