ECQ-UBAF153V6
MFR.Part #
ECQ-UBAF153V6
JLCPCB Part #
C3297566
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+110℃ 15nF 300V X1、Y2 ±10% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS