ECQE6223JF
MFR.Part #
ECQE6223JF
JLCPCB Part #
C278385
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 22nF 630V Metallized Polyester ±5% 插件,P=10mm Film Capacitors ROHS