ERJ-U1TF10R7U
MFR.Part #
ERJ-U1TF10R7U
JLCPCB Part #
C1861852
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS