ECQE4824KF
MFR.Part #
ECQE4824KF
JLCPCB Part #
C178442
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 400V 820nF Metallized Polyester ±10% 插件,P=22.5mm Film Capacitors ROHS