ERJ-UP8D6651V
MFR.Part #
ERJ-UP8D6651V
JLCPCB Part #
C2131788
Description
-55℃~+155℃ 1kV 6.65kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS