ECO-S2AA821CA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECO-S2AA821CA
Description
-40℃~+105℃ 1.61A@100kHz 100V 10mm 202mΩ@120Hz 25mm 27mm 3000hrs@105℃ 820uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS