ERJ-U0XF5601Y
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U0XF5601Y
JLCPCB Part #
C1512525
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 31mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS