ECO-S1VP123CA
MFR.Part #
ECO-S1VP123CA
Description
-40℃~+85℃ 10mm 12000uF 25mm 3000hrs@85℃ 35V 44mΩ@120Hz 45mm 5.808A@100kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS