ECO-S1VA123CA
MFR.Part #
ECO-S1VA123CA
JLCPCB Part #
C6547828
Package
Plugin,D25xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000uF 25mm 3.5A@120Hz 3000hrs@105℃ 35V 35mΩ@120Hz 52mm ±20% 插件,D25xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS