ECO-S1CA103CA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECO-S1CA103CA
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 10mm 16V 2.99A@100kHz 25mm 27mm 3000hrs@105℃ 66mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS