ECHU1H101JX5
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECHU1H101JX5
JLCPCB Part #
C569825
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 100pF 30V、50V Metallized PPS ±5% 0805 Film Capacitors ROHS