ERJ-S1TD1542U
MFR.Part #
ERJ-S1TD1542U
JLCPCB Part #
C1712819
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 1W 500V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS