ECHU1C182JX5
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECHU1C182JX5
JLCPCB Part #
C569781
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1.8nF 11V、16V Metallized PPS ±5% 0603 Film Capacitors ROHS