ERJ-U12D8061U
MFR.Part #
ERJ-U12D8061U
JLCPCB Part #
C1699855
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.06kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS