ERJ-HP6D5362V
MFR.Part #
ERJ-HP6D5362V
JLCPCB Part #
C5635015
Description
-55℃~+175℃ 500mW 53.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS