ECE-V1VA4R7SR
MFR.Part #
ECE-V1VA4R7SR
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 35V 4.7uF 4mm 5.4mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD