ERJ-U0XF1500Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF1500Y
JLCPCB Part #
C1512235
Description
-55℃~+125℃ 150Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS