ECE-S1EG332E
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECE-S1EG332E
JLCPCB Part #
C6611435
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.7A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 25V 30mm 3300uF ±20% Plugin,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors