LKG1V272MESZBK
MFR.Part #
LKG1V272MESZBK
JLCPCB Part #
C1602830
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.05A@120Hz 22mm 2700uF 30mm 35V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS