ERJ-PA3D15R0V
MFR.Part #
ERJ-PA3D15R0V
JLCPCB Part #
C4359883
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS