ECE-A0JN471X
MFR.Part #
ECE-A0JN471X
JLCPCB Part #
C5114154
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 12.5mm 2000hrs@85℃ 310mA@120Hz 470uF 5mm 6.3V ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS