ECA-2WHG3R3
MFR.Part #
ECA-2WHG3R3
JLCPCB Part #
C1581748
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 16mm 2000hrs@105℃ 3.3uF 41mA@120Hz 450V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS