ERA-3VEB63R4V
MFR.Part #
ERA-3VEB63R4V
JLCPCB Part #
C1861823
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 63.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS