ECA2WHG100
MFR.Part #
ECA2WHG100
JLCPCB Part #
C178410
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10uF 12.5mm 2000hrs@105℃ 20mm 450V 5mm 75mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS