ERJ-H3GJ912V
MFR.Part #
ERJ-H3GJ912V
JLCPCB Part #
C4258375
Description
-55℃~+175℃ 125mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS