ECA-2VHG2R2
MFR.Part #
ECA-2VHG2R2
JLCPCB Part #
C1593395
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-25℃~+105℃ 11.5mm 2.2uF 2000hrs@105℃ 3.5mm 350V 46.5mA@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS