ERJ-U12D45R3U
MFR.Part #
ERJ-U12D45R3U
JLCPCB Part #
C1699727
Description
-55℃~+155℃ 45.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS