ECA-2VHG101
MFR.Part #
ECA-2VHG101
JLCPCB Part #
C1601349
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 18mm 2000hrs@105℃ 31.5mm 350V 375mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS