ERJ-P06F5623V
MFR.Part #
ERJ-P06F5623V
JLCPCB Part #
C4292355
Description
-55℃~+155℃ 500mW 562kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS