ECA-2EM221
MFR.Part #
ECA-2EM221
JLCPCB Part #
C1581666
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 18mm 2000hrs@85℃ 220uF 250V 40mm 7.5mm 930mA@120Hz ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS