ERJ-P06F7683V
MFR.Part #
ERJ-P06F7683V
JLCPCB Part #
C4215052
Description
-55℃~+155℃ 500mW 768kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS