ECA-2AHG330
MFR.Part #
ECA-2AHG330
JLCPCB Part #
C1585145
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100V 11.5mm 130mA@120Hz 3.5mm 33uF 8mm ±20% Plugin,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS