ERJ-U06D13R0V
MFR.Part #
ERJ-U06D13R0V
JLCPCB Part #
C2117432
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS