ECA-1HM3R3
MFR.Part #
ECA-1HM3R3
JLCPCB Part #
C1580421
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 2000hrs@85℃ 2mm 3.3uF 35mA@120Hz 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS