ERJ-HP6D47R5V
MFR.Part #
ERJ-HP6D47R5V
JLCPCB Part #
C6614390
Description
-55℃~+175℃ 47.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS