ECA-1CM220B
MFR.Part #
ECA-1CM220B
JLCPCB Part #
C1591575
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 16V 2000hrs@85℃ 22uF 5mm 5mm 75mA@120Hz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS