ERJ-H2RF8062X
MFR.Part #
ERJ-H2RF8062X
JLCPCB Part #
C4057320
Description
-55℃~+175℃ 100mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS