ECA-1AHG331
MFR.Part #
ECA-1AHG331
JLCPCB Part #
C1580881
Package
Plugin,D6.3xL11.2mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 11.2mm 2.5mm 200mA@120Hz 330uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS