ERJ-1RHD1002C
MFR.Part #
ERJ-1RHD1002C
JLCPCB Part #
C4219064
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 15V 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS