ECA-0JM471
MFR.Part #
ECA-0JM471
JLCPCB Part #
C5114023
Package
Plugin,D6.3xL11.2mm
Description
-40℃~+85℃ 11.2mm 2.5mm 2000hrs@85℃ 380mA@120Hz 470uF 6.3V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS