ERJ-T06J105V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-T06J105V
JLCPCB Part #
C4321018
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS