DS1E-M-DC48V-TB
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
DS1E-M-DC48V-TB
JLCPCB Part #
C6182999
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 10ms 220V@DC、250V@AC 2A 48V 5ms One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver + Gold Plated Plugin Signal Relays ROHS