J104D2C48VDC.45S
MFR.Part #
J104D2C48VDC.45S
JLCPCB Part #
C6279937
Description
-40℃~+85℃ 100V@DC、250V@AC 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 2A 48V 4ms 6ms AgNi + Gold plated Plugin Signal Relays ROHS