ALQ3F24S
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ALQ3F24S
JLCPCB Part #
C7072320
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10A 20ms 20ms 24V 30V@DC、250V@AC AgNi 插件 Power Relays ROHS