6TPE220MAPB
MFR.Part #
6TPE220MAPB
JLCPCB Part #
C427197
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 220uF 25mΩ@100kHz 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS