ERJ-P6WJ162V
MFR.Part #
ERJ-P6WJ162V
JLCPCB Part #
C4160304
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS