6TPE100MZB
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
6TPE100MZB
JLCPCB Part #
C427195
Package
1411
Description
-55℃~+105℃ 100uF 35mΩ@100kHz 6.3V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS