ECQ-UBAF223VH
MFR.Part #
ECQ-UBAF223VH
JLCPCB Part #
C3296359
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+110℃ 22nF 300V X1、Y2 ±10% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS