6THB470M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
6THB470M
JLCPCB Part #
C2158683
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 35mΩ@100kHz 3A@100kHz 470uF 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS